ACS715LLCTR-20A-T
Číslo produktu DigiKey
620-1230-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1230-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1230-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS715LLCTR-20A-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 20A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS715LLCTR-20A-T Modely
Kategorie
Linearita
±1,5%
Mfr
Přesnost
±1,5%
Napájecí napětí
5V
Pro měření
DC
Odebíraný proud (max)
13mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Jednosměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
185mV/A
Kmitočet
DC ~ 80kHz