ACS724LLCTR-20AU-T
Číslo produktu DigiKey
620-1721-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1721-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1721-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS724LLCTR-20AU-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 20A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS724LLCTR-20AU-T Modely
Kategorie
Linearita
±1,5%
Mfr
Přesnost
±0,7%
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Doba odezvy
4µs
Pro měření
DC
Odebíraný proud (max)
14mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Jednosměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
200mv/A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
120kHz