ACS37100LMATR-050B3
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37100LMATR-050B3TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS37100LMATR-050B3CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS37100LMATR-050B3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37100LMATR-050B3
Popis
AEC-Q100 GRADE 0, 10MHZ, 50A, 3.
Podrobný popis
Snímač proudu ±50A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Mfr
Doba odezvy
50ns (typ.)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20mA
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
26,4mV/A
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kmitočet
DC ~ 10MHz
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Přesnost
±2%