ACS37100LMATR-025B3
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37100LMATR-025B3TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS37100LMATR-025B3CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS37100LMATR-025B3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37100LMATR-025B3
Popis
AEC-Q100 GRADE 0, 10MHZ, 25A, 3.
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu ±25A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Mfr
Doba odezvy
50ns (typ.)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20mA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Pro měření
AC/DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Počet kanálů
1
Způsob montáže
Citlivost
52,8mV/A
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kmitočet
DC ~ 10MHz
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Přesnost
±2%