C2E-40.000-10-1010-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C2E-40.000-10-1010-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C2E-40.000-10-1010-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C2E-40.000-10-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2E-40.000-10-1010-R
Popis
XTAL 2520 40MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C2E-40.000-10-1010-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
40 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)