ECS-400-10-36-CKY-TR
Číslo produktu DigiKey
XC2666TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2666CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2666DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-400-10-36-CKY-TR
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-400-10-36-CKY-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Kmitočet
40 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)