ATS-X53425P-C1-R0
Číslo produktu DigiKey
ATS2041-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS-X53425P-C1-R0
Popis
SUPERGRIP HEATSINK 42X42X17.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Chladič BGA Hliníkový Montáž na vrch
Kategorie
Délka
1,673" (42,50mm)
Mfr
Šírka
1,673" (42,50mm)
Řada
Výška žebra
0,689" (17,50mm)
Balení
Hromadné balení
Tepelný odpor při nuceném průtoku vzduchu
1,75°C/W při 200LFM
Stav součásti
Aktivní
Přirozený tepelný odpor
3,00°C/W