ATS-X51375D-C1-R0
ATS-X51375D-C1-R0
ATS-X51375D-C1-R0
Číslo produktu DigiKey
ATS36784-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS-X51375D-C1-R0
Popis
MAXIFLOW 36.75X36.75X9.5MM T766
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Chladič BGA Hliníkový Montáž na vrch
Kategorie
Tvar
Čtyřhran, Úhlová žebra
Mfr
Délka
1,476" (37,50mm)
Řada
Šírka
1,476" (37,50mm)
Balení
Hromadné balení
Výška žebra
0,374" (9,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Tepelný odpor při nuceném průtoku vzduchu
4,9°C/W při 200LFM