ATS-61425D-C1-R0
Číslo produktu DigiKey
ATS1425-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS-61425D-C1-R0
Popis
MAXIGRIP FANSINK 42.5X42.5X9.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Chladič BGA Hliníkový Montáž na vrch
Kategorie
Tvar
Čtyřhran, Pin Žebra
Mfr
Délka
1,673" (42,50mm)
Řada
Šírka
1,673" (42,49mm)
Balení
Hromadné balení
Výška žebra
0,374" (9,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Tepelný odpor při nuceném průtoku vzduchu
2,30°C/W při 200LFM