ATS-53425D-C1-R0
Číslo produktu DigiKey
ATS1161-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS-53425D-C1-R0
Popis
HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 9.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Chladič BGA Hliníkový Montáž na vrch
Kategorie
Tvar
Čtyřhran, Žebra
Mfr
Délka
1,673" (42,50mm)
Řada
Šírka
1,673" (42,49mm)
Balení
Hromadné balení
Výška žebra
0,374" (9,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Tepelný odpor při nuceném průtoku vzduchu
8,40°C/W při 200LFM