DB25-SR-SL
Číslo produktu DigiKey
2057-DB25-SR-SL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DB25-SR-SL
Popis
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Podrobný popis
25 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Jmenovitý proud (A)
5A
Provedení konektoru
Jmenovité napětí
250VAC
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Počet pozic
Forma kontaktu
Vyražený
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C