DB25-PR-SL
Číslo produktu DigiKey
2057-DB25-PR-SL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DB25-PR-SL
Popis
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
5A
Provedení konektoru
Vlastnosti
Zemnicí zářezy
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Jmenovité napětí
250VAC
Počet pozic
Barva
Černá
Počet řad
2
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Způsob montáže
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
3 (DB, B)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C