DB25-SL-24
Číslo produktu DigiKey
2057-DB25-SL-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DB25-SL-24
Popis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Podrobný popis
25 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Jmenovitý proud (A)
3A
Stav součásti
Aktivní
Vzdálenost backset
0,319" (8,10mm)
Provedení konektoru
Vlastnosti
Zámek desky
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovité napětí
250VAC
2
Forma kontaktu
Vyražený
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (4-40)
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C