DS01C-254-L-04BE
DS01C-254-L-04BE
DIP Switches 101
DS01C-254-L-04BE
Číslo produktu DigiKey
2223-DS01C-254-L-04BE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DS01C-254-L-04BE
Popis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DIP přepínač SPST 4 Poloha Průchozí otvor Posuvník (standardní) Servoovladač 25mA 24VDC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DS01C-254-L-04BE Modely
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška nad deskou
0,264" (6,70mm)
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Trubice
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SPST
Omyvatelnost
Ne
Počet pozic
4
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
25mA
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Jmenovité napětí
24VDC
Délka
0,456" (11,58mm)