BHR-16-VUA
Číslo produktu DigiKey
2057-BHR-16-VUA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BHR-16-VUA
Popis
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 16 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BHR-16-VUA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Mfr
Výška izolace
0,358" (9,10mm)
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic
Vlastnosti
Polarizační klíč
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Jmenovité napětí
250VAC