BHR-10-VUA
Číslo produktu DigiKey
2057-BHR-10-VUA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BHR-10-VUA
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BHR-10-VUA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Mfr
Výška izolace
0,358" (9,10mm)
Řada
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Balení
Nosič
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic
Vlastnosti
Polarizační klíč
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250VAC