PQ12-100-6-R
Číslo produktu DigiKey
2495-PQ12-100-6-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PQ12-100-6-R
Popis
PQ12-R MICRO LINEAR SERVO
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Lineární aktuátor Kartáčovaný 0,787" (20,00mm) Šroub s kulatou hlavou Lineární servo RC 6VDC
Kategorie
Pracovní cyklus
20%
Výrobce
Actuonix Motion Devices Inc
Jmenovité napětí
6VDC
Řada
Konstrukce
Šroub s kulatou hlavou
Balení
Hromadné balení
Přesnost
±0,10mm
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Lineární servo RC
Typ
Lineární aktuátor
Redukční převodový poměr
100
Typ motoru
Kartáčovaný
Provedení koncovky
Vodiče s konektorem
Délka zdvihu
0,787" (20,00mm)
Provozní teplota
-10°C ~ 50°C
Síla zátěže (dynamická)
11,24lbf (50,0N)
Ochrana proti vniknutí
IP54 - chráněný proti prachu, Odolný proti vodě
Rychlost
0,39in/s (10,0mm/s)