L16-50-150-6-R
Číslo produktu DigiKey
2495-L16-50-150-6-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L16-50-150-6-R
Popis
L16-R MINIATURE LINEAR SERVO
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Lineární aktuátor Kartáčovaný 1,969" (50,00mm) Šroub s kulatou hlavou Lineární servo RC 6VDC
Kategorie
Pracovní cyklus
20%
Výrobce
Actuonix Motion Devices Inc
Jmenovité napětí
6VDC
Řada
Konstrukce
Šroub s kulatou hlavou
Balení
Hromadné balení
Přesnost
±0,30mm
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Lineární servo RC
Typ
Lineární aktuátor
Redukční převodový poměr
150
Typ motoru
Kartáčovaný
Provedení koncovky
Vodiče s konektorem
Délka zdvihu
1,969" (50,00mm)
Provozní teplota
-10°C ~ 50°C
Síla zátěže (dynamická)
44,96lbf (200,0N)
Ochrana proti vniknutí
IP54 - chráněný proti prachu, Odolný proti vodě
Síla zátěže (statická)
56,20lbf (250,0N)
Základní číslo produktu
Rychlost
0,32in/s (8,0mm/s)