ASFL1-18.432MHZ-EC-T
Číslo produktu DigiKey
300-8250-2-ND - Páska a cívka (TR)
300-8250-1-ND - Řezaná páska (CT)
300-8250-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASFL1-18.432MHZ-EC-T
Popis
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TTL
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18.432 MHz XO (Standardní) HCMOS, TTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASFL1-18.432MHZ-EC-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
15mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)