ABM8G-25.000MHZ-4Y-T3
Číslo produktu DigiKey
535-10915-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-10915-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-10915-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM8G-25.000MHZ-4Y-T3
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ABM8G-25.000MHZ-4Y-T3 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)