ABM8G-25.000MHZ-D4Y-T
Číslo produktu DigiKey
535-14415-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-14415-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-14415-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM8G-25.000MHZ-D4Y-T
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ABM8G-25.000MHZ-D4Y-T Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
25 MHz
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)