ABM11-32.000MHZ-9-B1U-T
Číslo produktu DigiKey
535-ABM11-32.000MHZ-9-B1U-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ABM11-32.000MHZ-9-B1U-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ABM11-32.000MHZ-9-B1U-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM11-32.000MHZ-9-B1U-T
Popis
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Podrobný popis
32 MHz ±10ppm Krystal 9pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ABM11-32.000MHZ-9-B1U-T Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
9pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
32 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,023" (0,59mm)