ABM11-32.000MHZ-B1U-T
Číslo produktu DigiKey
535-14370-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-14370-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-14370-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM11-32.000MHZ-B1U-T
Popis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 MHz ±10ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ABM11-32.000MHZ-B1U-T Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
32 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,023" (0,59mm)