ABM10W-32.0000MHZ-7-B1U-T3
Číslo produktu DigiKey
535-13776-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-13776-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-13776-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM10W-32.0000MHZ-7-B1U-T3
Popis
CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD
Podrobný popis
32 MHz ±10ppm Krystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ABM10W-32.0000MHZ-7-B1U-T3 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
7pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
32 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)