PIXXILCD-13P2_View2
PIXXILCD-13P2
Číslo produktu DigiKey
1613-PIXXILCD-13P2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIXXILCD-13P2
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategorie
Podsvětlení
LED – bílá
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Počet obrazových bodů
240 x 240
Balení
Krabice
Rozhraní
I2C, SPI, UART
Stav součásti
Aktivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
1,3" (33,02mm)