PIXXILCD-13P2-CTP-CLB_View2
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Číslo produktu DigiKey
1613-PIXXILCD-13P2-CTP-CLB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Počet obrazových bodů
240 x 240
Černá
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
1,3" (33,02mm)