GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Číslo produktu DigiKey
1613-1129-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, TTL 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GEN4-ULCD-43DCT-CLB Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Sledovací plocha
95,04mm Š x 53,86mm V
Počet obrazových bodů
480 x 272
Rozhraní
I2C, SPI, TTL
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V