GEN4-ULCD-32DCT-CLB
Číslo produktu DigiKey
1613-1125-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-ULCD-32DCT-CLB
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, TTL 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GEN4-ULCD-32DCT-CLB Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,2" (81,28mm)
Sledovací plocha
48,60mm Š x 64,80mm V
Počet obrazových bodů
240 x 320
Rozhraní
I2C, SPI, TTL
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V