GEN4-FT812-43T
Číslo produktu DigiKey
1613-GEN4-FT812-43T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-FT812-43T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
106,00mm Š x 69,30mm V
Balení
Krabice
Podsvětlení
LED
Stav součásti
Aktivní
Počet obrazových bodů
480 x 272
Typ displeje
TFT - barevný
Rozhraní
SPI
Režim zobrazení
Transmisivní
Typ řídicí jednotky
FT812
Dotyková obrazovka
Odporový
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V