GEN4-4DPI-43T_View 2
Case Study – Airinspace
GEN4-4DPI-43T
Číslo produktu DigiKey
1613-1404-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-4DPI-43T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
95,04mm Š x 53,86mm V
Řada
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
480 x 272
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
SPI
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V