MNHU18-250DMIK
Číslo produktu DigiKey
920042-11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNHU18-250DMIK
Popis
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samec 18-22AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný teplem smršťovaný
Kategorie
Koncovka
Krimpovací
Výrobce
3M
Velikost vodiče
18-22AWG
Řada
Izolace
Plně izolovaný teplem smršťovaný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dotekový šev
Typ svorky
Standardní
Barva
Červená
Pohlaví
Samec
Materiál kontaktu
Měď
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Povrch kontaktu
Cín
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Základní číslo produktu
Délka - celková
1,200" (30,48mm)