MNHU18-250DFIK není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panduit Corp
Skladem : 0
Katalogový list
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 18-22AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný teplem smršťovaný
MNHU18-250DFIK
Číslo produktu DigiKey
920044-18-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNHU18-250DFIK
Popis
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Koncovka
Krimpovací
Výrobce
3M
Velikost vodiče
18-22AWG
Řada
Izolace
Plně izolovaný teplem smršťovaný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dotekový šev
Typ svorky
Standardní
Barva
Červená
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu
Mosaz
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Povrch kontaktu
Cín
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Základní číslo produktu
Délka - celková
1,200" (30,48mm)