HF625/34-100M
Číslo produktu DigiKey
HF34S-70-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HF625/34-100M
Popis
CBL RIBN 34COND 0.039 GRY 229.7'
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Plochý kabel Šedá 34 Vodiče 0,039" (1,00mm) Plochý kabel 229,7' (70,00m)
Kategorie
Barva pláště
Mfr
Tloušťka pásky
0,035" (0,89mm)
Řada
Šířka pásky
1,339" (34,00mm)
Balení
Hromadné balení
Materiál pláště (izolace)
Polyolefin (PO)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Napětí
300 V
Typ kabelu
Plochý kabel
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C