HF625/34-100M
Číslo produktu DigiKey
HF34S-100-ND
19-HF625/34-100M-DS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HF625/34-100M
Popis
CBL RIBN 34COND 0.039 GRY 328.1'
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Enter Number of Meters in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 34 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategorie
Barva pláště
Mfr
Tloušťka pásky
0,035" (0,89mm)
Řada
Šířka pásky
1,339" (34,00mm)
Balení
Cívka
Digi-Spool™, kontinuální cívka
Materiál pláště (izolace)
Polyolefin (PO)
Stav součásti
Aktivní
Napětí
300 V
Typ kabelu
Plochý kabel
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C