D2540-6002-AR
Číslo produktu DigiKey
MHC40E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D2540-6002-AR
Popis
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 40 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D2540-6002-AR Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,243" (6,17mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,112" (2,84mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,492" (12,50mm)
Balení
Nosič
Výška izolace
0,390" (9,91mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
2
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT), Polyester, Vyplněný sklem
Rozteč řad - kontaktní spojení
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
1,75A