D2540-5002-AR
Číslo produktu DigiKey
MHE40E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D2540-5002-AR
Popis
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 40 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D2540-5002-AR Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,243" (6,17mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,112" (2,84mm)
Řada
Výška izolace
0,338" (8,59mm)
Balení
Nosič
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT), Polyester, Vyplněný sklem
Počet řad
2
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
1,75A