929984-01-14-RK
Číslo produktu DigiKey
929984-01-14-RK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929984-01-14-RK
Popis
CONN RCPT 14POS 0.1 TIN PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
14 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Barva izolace
Černá
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,150" (3,81mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Rozeklaný
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
1000V