929834-04-14-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156868-14-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929834-04-14-RK
Popis
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 14 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,235" (5,97mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,510" (12,95mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,845" (21,46mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Skladem: 800
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM