929710-10-05-RK
929710-10-05-RK
929710-10-05-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156367-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929710-10-05-RK
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
929710-10-05-RK Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,175" (4,45mm)
Celková délka kontaktů
0,593" (15,07mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 2POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Skladem: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM