929710-10-01-RK
929710-10-01-RK
929710-10-01-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156367-02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929710-10-01-RK
Popis
CONN HEADER VERT 2POS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 2 position
Modely EDA/CAD
929710-10-01-RK Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,175" (4,45mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,593" (15,07mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Způsob upevnění
Dvojčinný
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Skladem: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM