929700-11-36-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156409-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929700-11-36-RK
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
929700-11-36-RK Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,543" (13,80mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
200,0µin (5,08µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
1
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
2,5A