30320-6002HB je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
3M
Skladem : 1 594
Katalogový list
Similar
3M
Skladem : 13 533
Katalogový list
Skladem : 450
Molex
Molex
HARTING
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Skladem : 516
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Skladem : 448
Skladem : 188
Patice konektoru Průchozí otvor 20 position 0,100" (2,54mm)
30320-6002HB
30320-6002HB
30320-6002HB
Číslo produktu DigiKey
3M11932-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30320-6002HB
Popis
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
30320-6002HB Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,236" (6,00mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Řada
Výška izolace
0,366" (9,30mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Zastaralé
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT), Polyester, Vyplněný sklem
Počet řad
2
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
1A