Obrázek pro ADT08025115BH není k dispozici
ADT08025115BH
Číslo produktu DigiKey
4458-ADT08025115BH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADT08025115BH
Popis
80X25MM 115V BALL 3600/4000 TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 55,0CFM (1,54m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ložiska
Koule
Výrobce
YS Tech USA
Typ ventilátoru
Trubkový axiální
Řada
Šum
45,5dB(A)
Balení
Krabice
OT/MIN
4000ot/min
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
115VAC/230VAC
Jmenovitý proud (A)
0,190A
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Materiál - rám
Hliníkový
Šírka
25,00mm
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Průtok vzduchu
55,0CFM (1,54m³/min)
Životnost při teplotě
50000h při 40°C
Statický tlak
0,260" H2O (64,8Pa)