LTCV10.7MS2
Číslo produktu DigiKey
3155-LTCV10.7MS2TR-ND - Páska a cívka (TR)
3155-LTCV10.7MS2CT-ND - Řezaná páska (CT)
3155-LTCV10.7MS2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTCV10.7MS2
Popis
CER FILTER 10.7MHZ FM
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10,7MHz FM Keramický filtr 230 kHz 3-SMD, Nestandardní
Kategorie
Vložené ztráty
3,5dB
Výrobce
YIC
Typ filtru
FM
Řada
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
3-SMD, Nestandardní
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,118" Š (7,00mm x 3,00mm)
Kmitočet
10,7MHz
Výška (max)
0,067" (1,70mm)
Šířka pásma
230 kHz