LTCS10.7MA20
Číslo produktu DigiKey
3155-LTCS10.7MA20TR-ND - Páska a cívka (TR)
3155-LTCS10.7MA20CT-ND - Řezaná páska (CT)
3155-LTCS10.7MA20DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTCS10.7MA20
Popis
CER FILTER 10.7MHZ FM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10,7MHz FM Keramický filtr 330 kHz 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Vložené ztráty
3dB
Výrobce
YIC
Typ filtru
FM
Řada
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,136" D x 0,122" Š (3,45mm x 3,10mm)
Kmitočet
10,7MHz
Výška (max)
0,059" (1,50mm)
Šířka pásma
330 kHz