YC164-JR-0710KL
Číslo produktu DigiKey
YC164J-10KTR-ND - Páska a cívka (TR)
YC164J-10KCT-ND - Řezaná páska (CT)
YC164J-10KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YC164-JR-0710KL
Popis
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Podrobný popis
10k Ohm ±5% 62,5mW Výkon na článek Izolovaný 4 Odporová síť/ pole ±200ppm/°C 1206 (3216 metrický), Konvexní, Svorky na delší straně
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
YC164-JR-0710KL Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Odpor (ohmy)
10k
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konvexní, Svorky na delší straně
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Výkon na článek
62,5mW