SR0603JR-072R2L
Číslo produktu DigiKey
13-SR0603JR-072R2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SR0603JR-072R2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SR0603JR-072R2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SR0603JR-072R2L
Popis
RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SR0603JR-072R2L Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)