SMDJ40A/TR13
Číslo produktu DigiKey
13-SMDJ40A/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMDJ40A/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMDJ40A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDJ40A/TR13
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 46,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
46,5A
Řada
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
40V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
44,4V