SMDJ18A-AT/TR13
Číslo produktu DigiKey
13-SMDJ18A-AT/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMDJ18A-AT/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMDJ18A-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDJ18A-AT/TR13
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 102,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
102,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V