SMD1210B110TF/12
Číslo produktu DigiKey
13-SMD1210B110TF/12TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMD1210B110TF/12CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMD1210B110TF/12DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMD1210B110TF/12
Popis
PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 12V 1.1 A Ih Montáž na povrch 1210 (3225 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
300 ms
Výrobce
YAGEO
Odpor - výchozí (Ri) (min)
50 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
210 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1210 (3225 metrický), Konkávní
Napětí - max
12V
Velikost / rozměry
0,127" D x 0,102" Š (3,22mm x 2,58mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.1 A
Tloušťka (max)
0,049" (1,25mm)
Vypínací proud (It)
2.2 A
Schvalovací agentura
cUL, TUV, UL
Max. proud
100 A